לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

בית העם ברחובות כפי שעוד לא הכרתם

שתפו את הכתבה

תמיד רציתם לטעום מהכל? עכשיו יש לכם הזדמנות!

בית העם – היכל התרבות העירוני ברחובות מזמין את התושבות והתושבים לבוקר חשיפה מיוחד בו יקבלו הצצה לסדרות שיעלו בהיכל בעונה הקרובה
בוקר החשיפה יתקיים ביום שישי הקרוב, 11.8, החל מהשעה 09:00 בהיכל התרבות
בתכנית: קטעים מוזיקליים מסדרת המופעים של המלחין והמנצח האהוב גיל שוחט, האחים אסנר, הוירטואוז אריק דוידוב ואיתו הכנרת המופלאה טניה ויניקור בקטעים מהמופע המשותף, אנסמבל תזמורת ירושלים מזרח ומערב, נתן סלור, נכדו של נתן אלתרמן בקטעים מהמופע שלו בסדרת "בוקר של כיף" כמו כן יעלו לבמה פאנל יוצרים ושחקנים המופיעים בהצגות שיעלו בעונה הקרובה
נותרו כרטיסים אחרונים, לרכישה לחצו כאן > http://shorturl.at/gjoEP

בואו לטעום מהכל: בית העם- היכל התרבות העירוני ברחובות פותח את שעריו ביום שישי הקרוב, ה-11.8 לבוקר חשיפה מיוחד לקראת פתיחת המנויים 2023-2024. הבוקר יחל בשעה 09:00 בקבלת פנים חגיגית וכיבוד קל. בשעה 10:00 יחל המופע בו הצופים יקבלו הצצה לסדרת המופעים שתעלה בהיכל בעונה הקרובה.

את המופע יפתח המלחין והמנצח גיל שוחט עם קטעים מהסדרה "כשהקלאסי פוגש את הפופ". לאחריו יעלו לבמה האחים אסנר עם מיטב שירי הזמר הישראלי, וירטואוז החצוצרה אריק דוידוב ואיתו הכנרת המוכשרת טניה ויניקור, אנסבל תזמורת ירושלים מזרח ומערב, נתן סלור, נכדו של נתן אלתרמן בקטעים מהמופע שלו בסדרת "בוקר של כיף" ובנוסף יעלה לבימת ההיכל פאנל של יוצרים ושחקנים המופיעים בסדרת התיאטרון הקרובה שתעלה בהיכל.

מס' המקומות מוגבל ונותרו כרטיסים אחרונים, מהרו לשריין מקום באולם ורכשו כרטיסים ב-30 ₪ בלבד > http://shorturl.at/gjoEP

לעיון בסדרת המופעים הקרובה לעונת 2023-2024 לחצו כאן > https://www.beithaam.co.il/uploads/n/1689058682.2500.pdf
לפרטים נוספים חייגו להיכל התרבות בטל' 08-923-2200

אילן גרזי, מנהל בית העם- היכל התרבות העירוני: אנחנו שמחים לפתוח את שערי ההיכל לכל התושבות והתושבים שרוצים להכיר את המופעים המצוינים שיעלו בעונה הקרובה. זאת ההזדמנות שלכם ליהנות ממופעי תרבות מרגשים ואיכותיים ליד הבית".

דילוג לתוכן