לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

הגיע הזמן: הגן ע"ש שמואל ישעיהו ברח' ברנר בעיר צפוי לעבור שיפוץ

שתפו את הכתבה

צילום: דוברות העירייה

אגף גנים ונוף, זרוע של עיריית רחובות, צפויים לחדש בימים אלה את הגן על שם סמל שמואל ישעיהו ז"ל. הגן, ממוקם ברח' ברנר. בגינה המחודשת יותקנו מתקני משחק חדישים, מתחם כושר וריהוט גן. כל הפרטים

הגן, על שם סמל שמואל ישעיהו ז"ל בשכונת מרמורק משתרע על שטח של כ-1,200 מ"ר ויעבור בימים אלה שיפוץ ושדרוג מקיף. במסגרת העבודות שהחלו בשבוע האחרון, יוקם אזור מתקני משחק חדש ורחב עם מתקני משחק משולבים, חצובת נדנדות ומתקנים נלווים. בנוסף, יותקן משטח דשא סיננטי תיקני ובטיחותי ברחבי הגן.

הגן המשודרג צפוי לשמש ילדים ומשפחות. בנוסף, כמובן, גם את תושבי האזור אשר חפצים לשמור על כושר ואורח חיים בריא. כחלק ממסגרת העבודות, אגף גנים ונוף, יקים בשטח הגן מתחם כושר פונקציונלי בו יוצבו מתקני כושר למען תושבי העיר. 

ראש העיר, רחמים מלול: ״הגינה הותיקה תחדש את פניה תוך המשך הנצחתו של בן העיר, הלוחם שמואל ישעיהו ז"ל. נמשיך להוביל את ההתחדשות במרחב הציבורי גם בשכונות הותיקות בכל רחבי העיר".

עו״ד יניב מרקוביץ, סגן ראש העיר מחזיק תיק חזות העיר:  ״בחודשיים הקרובים אנו נשדרג את הגן ע"ש שמואל ישעיהו ז"ל בשכונת מרמורק וונתאים אותו לילדים, הורים וגם למתאמנות ומתאמנים המעוניינים לשמור על כושר בשעות הפנאי".

דילוג לתוכן