לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

העירייה פותחת פארק עירוני ענק עם מתקני משחק, עצי פרי ואגם

שתפו את הכתבה

פארק ההדרים – טבע עירוני
בשורה לתושבי רחובות: העירייה פותחת פארק עירוני ענק עם מרחבי דשא, מתקני משחק, עצי פרי ואגם

לאחר חודשים של עבודות הכנה, ביום שני, ד' באלול, 21.8.23 ייפתח לציבור פארק גדול לכל המשפחה, עם תצפית נוף, מרחבים ירוקים, עצי פרי, גן חי, אגם מלאכותי ובריכת דגים אקולוגית, מתקני משחק ובעתיד – מתחם הופעות, בית קפה, אירועים וסדנאות

הפארק ממוקם בהמשכו של רחוב גורודסקי, במזרח העיר * הכניסה חופשית מדי יום בין השעות 9:00-19:00 * במקום כביש גישה נוח ומתחם חניה
הפארק מצטרף לריאות ירוקות נוספות המתוכננות בעיר – פארק תל שלף והפארק הצפוני בסמוך לאיצטדיון העירוני

אחרי חודשים של השקעה בתכנון ועבודות הכנה זה קורה: עיריית רחובות פותחת לטובת הציבור פארק טבע עירוני רחב ידיים בשטח של כ- 65 דונם, הממוקם במזרח העיר רחובות. הפארק, אשר ממוקם על מה שהיה בעבר שטחה של חוות כספי, נקרא "פארק ההדרים", על שם ההדרים הרבים שמילאו בעבר וממלאים גם היום את מזרח העיר, ואף הפכו לסמל העיר רחובות.
הפארק ייפתח רשמית לציבור ביום שני הבא, ה- 21.8.23, ובו אפשרויות בילוי לכל המשפחה, הכניסה כמובן, ללא תשלום.

בפארק הענק יש מדשאות נרחבות, מאות עצי פרי, מעל 100 סוגי עצים, מטעי זיתים, אגם מרכזי גדול, תצפית פנורמית לנוף הפתוח של מזרח העיר, עשרות פינות ישיבה, שבילי הליכה היקפיים באורך של כ-1.5 ק"מ, מתחם להצגות ומופעים תחת כיפת השמיים לכ- 3,000 איש, מתחמי משחק עשירים ומוצלים לפעוטות ולבוגרים, בריכת דגים אקולוגית, גן-חי הכולל מגוון חיות- תוכים, אווזים, תרנגולות וטווסים ועוד.

בעתיד הפארק יכלול בית קפה, ויתקיימו בו הופעות, הצגות, סדנאות, תערוכות ואירועים עשירים ומגוונים.
פארק ההדרים הינו אחת הריאות הירוקות הגדולות בעיר, אשר מצטרף לריאות ירוקות מתוכננות נוספות כמו תל שלף במערב העיר והפארק אשר עתיד לקום בסמוך לאיצטדיון העירוני. הפארק מעניק מענה של טבע עירוני נוח לתושבי העיר, המהווה מקור בילוי איכותי לזוגות, משפחות, ילדים ובוגרים כאחד.

החל מיום שני הקרוב, ה-21.8 הפארק יפתח לציבור והחברה העירונית רחובות תקיים החל מיום זה ועד לסוף חודש אוגוסט הפעלות, אירועים ואטרקציות לכל המשפחה- החל משעות אחר הצהריים. הפעילות כמובן פתוחה לקהל הרחב – ללא תשלום.

הכניסה לפארק הינה חופשית, כאמור, בשעות פעילות הפארק- בין השעות 09:00-19:00.
בסמוך לכניסה לפארק ישנו מתחם חניה ענק לבאים באמצעות הרכב.

דילוג לתוכן