לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

הקרנת בכורה של הסרט "העיר הזאת" אופרת ראפ בלשית שתצא ביולי לאקרנים

שתפו את הכתבה

מחניכי בימת הנוער לכוכבים הגדולים של הראפ הישראלי: היכל התרבות רחובות אירח אמש את הקרנת הבכורה של אופרת הראפ הבלשית "העיר הזאת"

אמש התקיימה הקרנת בכורה של הסרט "העיר הזאת", אופרת ראפ בלשית שתצא בתחילת חודש יולי לאקרנים בכל רחבי הארץ

ג'ימבו ג'יי, עמית אולמן ואיציק פצצתי, מיוצרי הראפ המוכשרים בישראל שהכירו וגדלו יחד בבימת הנוער של רחובות- חזרו לערב אחד לרחובות כדי להציג את המחזה שהפך לסרט ולענות לשאלות הצעירים בקהל

אמש, מוצאי שבת (24.6) הגיעו להיכל התרבות העירוני רחובות בני נוער, צעירים, סטודנטים וגימלאים להקרנת בכורה של הסרט "העיר הזאת". היצירה "העיר הזאת" החלה את דרכה כהצגה מבית תיאטרון האינקובטור בירושלים ורצה במשך למעלה מעשור. ההצגה היא אופרת ראפ בלשית שיצרו יחד עמית אולמן ("פדרו גראס"), עומר הברון (ג'ימבו ג'יי) ועומר מור (איציק פצצתי). השלושה הכירו בתקופת התיכון ולמדו יחד בבימת הנוער של רחובות, שם החלו את דרכם המקצועית.

בתום תקופת ההצגה בתיאטרון החליט עמית אולמן להפוך את היצירה לסרט והחל בקמפיין גיוס המונים בהדסטרסט. הקהל הצעיר שאהב את ההצגה מיהר לתרום ואולמן החל בהפקת הסרט.

בסרט לוקחים חלק הראפרים הטובים והמוכרים ביותר ישראל, בניהם: טונה, רביד פלוטניק, פלד, סימה נון, אקו וכמובן שלושת היוצרים- עמית אולמן הידוע בכינוי "פדרו", עומר הברון- ג'ימבו ג'יי, ועומר מור- איציק פצצתי. בסרט מופיעים גם השחקנים אלון אולמן ועידן אלתרמן.

אמש, מוצאי שבת (24.6) הגיעו שלושת היוצרים להקרנת בכורה מיוחדת בעיר רחובות, עם הסרט "העיר הזאת". אולם היכל התרבות היה מלא מפה לפה בקהל מגוון של בני נוער, צעירים ומבוגרים שהגיעו ליהנות מהמוסיקה, הכתיבה השנונה וסיפור העלילה המרתק.

אילן גרזי, מנהל היכל התרבות ומי שהיה מנהל בימת הנוער בזמן לימודיהם בבימה הציג אותם בפני הקהל לפני העלייה וסיפר איך מתלמידים שובבים הפכו לשמות המוכרים ביותר בסצנת הראפ הישראלית.

היכל התרבות ברחובות פתח את ההרשמה לעונת המנויים, כדי להבטיח את מקומכם במופעים, הצגות והופעות בהיכל היכנסו לאתר

דילוג לתוכן