לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

חדש ברחובות: בוסתן פירות יחודי

שתפו את הכתבה

איפה אפשר למצוא בעיר פירות, צמחי תבלין, עצים ופרחים? בבוסתן הפירות החדש!

עיריית רחובות סיימה את העבודות להקמת בוסתן פירות ייחודי בשכונת מקוב

הבוסתן ממוקם ברח' כצנלסון בסמוך למגרשי הטניס בשכונה ובו נשתלו עשרות סוגי עצי פרי, בין היתר: אפרסק, גפן, זית, שסק, תות, שזיף, תאנה, רימון ועוד ועוד

הבוסתן נפתח לקהל הרחב וניתן להגיע לטיול בשטח הפתוח וליהנות מתנובת עצי הפרי שכבר הבשילו

כפר בעיר: לפני מס' חודשים עיריית רחובות החלה בעבודות להקמת בוסתן פירות ייחודי בשכונת מקוב. העבודות כללו הכשרת שבילי הליכה לבאים מכל הכיוונים, שתילת עצי פרי מגוונים, צמחי תבלין ופרחים.

אגף גנים ונוף שתל עשרות עצים מסוגים שונים, שהחלו כבר עכשיו להניב פירות, בניהם: אפרסק, תות, גפן, שזיף, שסק, זית, תאנה, רימון, פקאן, אגס, שקד ועוד עצי פרי ייחודים. העירייה הציבה בסמוך לכל עץ שלט הנושא את שם הפרי וברקוד לסריקה המוביל למידע המלא על העץ, כדי להעצים את חוויית המבקרים במקום.

בנוסף לביקורים חופשים של תושבי העיר במקום, צפויות להתקיים בבוסתן פעילויות חינוכיות, חברתיות וסביבתיות לקהל הרחב ולילדי מערכת החינוך. בסיורים התלמידים ילמדו על חשיבות השמירה על הטבע והנוף, ויועברו מסרים המחזקים את ערכי הקהילה והמשפחה לצד הקשר ההיסטורי של העיר רחובות לפרי ההדר "כעיר הפרדסים".

עם סיום העבודות על הקמת הבוסתן, עיריית רחובות מזמינה את התושבות והתושבים ליהנות מפנינת הטבע החדשה בעיר- הבוסתן צמוד למגרשי הטניס בשכונת מקוב (רח' כצנלסון) ולכביש 40.

רוצים לקבל הצצה לבוסתן החדש? היכנסו לטיקטוק של עיריית רחובות

דילוג לתוכן