לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

חורף חם ברחובות: המבצע המרגש של זהר בלום

שתפו את הכתבה

חלוקת מאות שמיכות ותנורים חינם לחורף לקשישים ומעוטי יכולת
חלוקת מאות שמיכות ותנורים חינם לחורף לקשישים ומעוטי יכולת. צילום: רשתות חברתיות

נוגע ומחמם את הלב: זהר בלום, העומד בראש רשימת ״החינוך בראש״ בראשות יצא ייחד עם חברי הרשימה למבצע חלוקת מאות שמיכות ותנורים לנזקקים תושבי העיר. כל הפרטים על המעשה האצילי.

החורף ללא ספק, הגיע. נספר כי חברי רשימת "החינוך בראש" בהובלתו של מ״מ ראש העיר, זהר בלום (יש עתיד) יצאו אתמול למבצע חלוקה של מאות שמיכות ותנורי חימום חשמליים למשפחות נזקקות וקשישים תושבי העיר רחובות. השמיכות והתנורים יחולקו לקשישים, משפחות מעוטות יכולת וכל מי שזקוק לכך. הציבור מוזמן להירשם דרך הקישור המצורף ולקבל הזמנה מסודרת על שעות ומקום האיסוף. ניתן כמובן גם להירשם כדי להעביר לאנשים ומשפחה שברצונכם להעביר להם.

בלום מסר כי ״המחויבות שלנו לדאוג שלכל תושבי העיר יהיה חורף חם ובטוח. אני קורא לתושבים שמכירים קשישים או משפחות שידם אינה משגת, בבקשה אספו עבורם שמיכות ומפזרי חום. יש רבים שזקוקים לכך אך מתביישים לפנות לרשויות״.

שמואל דנזאן, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הרווחה אמר את הדברים הבאים: ״בימים הקרובים אני פועל כדי שנגיע לכמה שיותר אנשים ונעזור להם לעבור את. החורף בחמימות. מעבר לזה, אני מתכוון גם לדאוג לדיירי הרחוב, שחלקם מסרבים להתפנות לבתי מחסה לשמיכות מחממות״.

דילוג לתוכן