לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

חותמים את החופש הגדול בפעם האחרונה בהסעה של ״שבוס״ חינם לים וליס פלאנט

שתפו את הכתבה

בשבת הקרובה 25/8 יחתמו תושבי העיר את החופש הגדול בפעם האחרונה בהסעה חינם באוטובוס של ״שבוס״, מערך היסעים שיתופי חברתי שמגיע עד לים ויס פלאנט בראשלצ. במהלך החופש הגדול נסעו חינם בהסעות מעל ל-200 תושבים. גם השבת תצא ההסעה מצומת אושיות-הרצל, הנשיא הראשון, שכונת המדע, נווה עמית, רחובות ההולנדית ועד לים ויס פלאנט בראשלצ .

את המיזם של תחבורה ציבורית בשבת יזמה חברת המועצה איטל בציר אלשיך חרף התנגדותו של ראש העיר לדון בישיבת המועצה (ב30/7) בנושא תחבורה ציבורית בשבת.
בקבוצות הווטסאפ שהפיץ לציבור הדתי התהדר על הצלחתו להסיר הצעה של רשימת מרצ (רחובות חופשית) לתחבורה ציבורית בשבת, והוסיף: ״בע״ה אם תתנו לי את הכוח והתמיכה להמשיך בראשות העיר, אעשה הכל לשמירת קדושת השבת״.

כעת כדי להמשיך את ההסעות גם בימי שישי בערב לכיוון ת״א ובשבת לים וליס פלאנט לתקופה של 3 חודשים נוספים, מתבקש הציבור להתגייס למען מימון המונים כשהיעד לגיוס הוא: 50 אלף שח תוך 13 יום.

לדברי אלשיך: ״היה חשוב לנו לצאת כבר בחופש הגדול עם המיזם של תחבורה עירונית בשבת, ולקבוע עובדות בשטח עד כמה הציבור זקוק לממש את הצורך החיוני של חופש תנועה. המטרה הסופית: להכניס את ההוצאה לתקציב עירוני הקרוב לשנת 2024״.

לינק למימון המונים: https://beactive.co.il/project/73636?lang=he

קישור לקבוצת 'שבוס' לעדכונים:
https://chat.whatsapp.com/IVRxZFQpk4bIqvVriEy67h

דילוג לתוכן