לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

יום יום, טרי טרי: "פרש דיי" מהחקלאי לכריך שלכם

שתפו את הכתבה

דרור, מנהל את אחד מן המקומות הכי טריים אשר שוכנים כאן, אצלנו בעיר רחובות, ב"פארק המדע". המטבח של המקום מציע מגוון רחב של כריכים ענקיים וסלטים טריים המורכבים מחומרי הגלם היקרים והאיכותיים ביותר בענף המזון והמסעדנות. בנוסף, תוכלו להזמין ולהנות מארוחות בוקר ובריאות שונות. כמו כן, גם ממיצים סחוטים טבעיים. כל הפרטים על "פרש דיי"

הגעתי אל המסעדה, דרור, מנהל המקום ("פרש דיי") פוגש אותי בזרועות פתוחות ועם חיוך מרוח על פניו. עוד לפני שאני מושיט את ידי על מנת ללחוץ את ידו הוא שואל אותי "אז מה להכין לך? כריך חביתה, טונה או סלמון?". מי שמכיר אותי, כבר אמור להבין שהסלמון וודאי "קנה" אותי. מדובר בכריך סלמון טרי, די ענקי אני חייב לציין וסופר פריך. התמזל מזלי, ולפני הראיון הקצרצר הספקתי לטרוף את הכריך הטעים. דרור, מספר לי כי המקום קיים כבר עשור.

הכניסה לעסק פרש דיי רחובות
צילום: יוליאן לוינסון

אתה לא רחובותי במקור. מה הביא אותך למעשה לעיר? "הסיבה בגללה הגעתי אל רחובות היא למעשה אתגר. "פרש דיי" היה בעבר עסק לא מצליח. לקחתי סיכון מראש, אבל יחד אם זאת, הייתה שאיפה וחזון. כיום, שיקמתי והחייתי לחלוטין את אותו העסק. למי שלא מבין, מדובר ב"פרש דיי" של היום".

מה הכריך או המאכל האהוב עלייך במקום? "זה כמו לשאול הורה איזה ילד הוא הכי אוהב. לכל מנה וכריך יש כאן את הייחודיות שלו. צבע, גוון וטעמים שונים".

עסק פרש דיי
צילום: יוליאן לוינסון

לסיום, מה הדבר האהוב עלייך בעיר רחובות? אז ככה, עברתי לרחובות מתל אביב. אני מניח שהשקט בעיר עושה לי טוב. בכל זאת, לא ניתן להשוות את ת"א העמוסה לרחובות הפסטורלית. אני גר באזור רח' דר' מרטון. מצד אחד, אני מאד קרוב לכל מקומות הבילוי והקניות, מרכז העיר. מנגד, אני ממוקם בתוך רחוב פנימי. תחושת מגורים כאילו אני נמצא במושב או קיבוץ קטן. הרבה ציפורים, צמחיה, ובעיקר שקט ורוגע. אני מאוד אוהב את רחובות".

רוצים גם לפגוש את דרור ואת כריך הסלמון? הפרטים מופיעים מטה.

כתובת:

פקריס 3, רחובות פארק המדע

פעילות:

ימי א'- ה' 8:00 – 16:00 יום ו' 8:00 – 14:00 טל לשמירת מקומות ולהזמנות 050-7301869
דילוג לתוכן