לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

יניב מרקוביץ המתמודד לראשות העיר בראיון חגיגי

שתפו את הכתבה

לקראת השנה החדשה אשמח אם תוכל למנות כמה מההישגים שאתה מאוד גאה בהם.

לקראת השנה החדשה, בשלהי הקדנציה שלי כסגן ראש העיר והאחראי על חזות העיר, אני יכול לומר בגאווה: תרמתי משמעותית לשיפור איכות החיים של הציבור הרחובותי.  פיתחנו ושיקמנו ברחבי העיר  59 גנים ציבוריים, 13 מרחבי כושר ציבוריים, 16 מתחמי כלבים חדשים, כ-20 ק"מ של טיילות הליכה ברחבי העיר  ועוד 5.4 ק"מ של שבילי אופניים שבוצעו או בשלבי ביצוע.

איזה מההישגים הוא החשוב ביותר?

ללא ספק ההישג הגדול שלי הוא החלק התיכנוני, שכה חשוב טרום ביצוע, שקורה בפעם הראשונה ברחובות- הכנת תוכנית אב  להקמת פארקים רחבי ידיים וריאות ירוקות: תל שלף, פארק המסילה, פארק האגמים, פארק צפוני בסמוך לאצטדיון החדש, פארק אתגרי כולל מתחם סקייטפארק וכמובן "פארק ההדרים" הנפלא, 65 דונם של איכות לשימוש הציבור הרחובותי, שנפתח החודש וכבר עשרות אלפי תושבים/ות פקדו אותו.

עם סיומה של התשפ"ג, על מה אתה מצטער במישור המקצועי (כסגן ראש העירייה) ובמישור האישי (כבעל, אבא, חבר)?

האמת שבמישור המקצועי, ממש אוהב את עבודתי. אוהב את העבודה למען התושבים/ות וגאה בכל עשרות הפרוייקטים שקידמתי בקדנציה החולפת. מבחינתי זו זכות גדולה לתכנן פרויקט על הנייר ולראות אותו בסופו של התהליך  כתוצר מוגמר.

במישור האישי- אין לי הרבה זמן פנוי אבל משתדל  להתפתח ברמה  האישית ולשמור  על איזון בין החיים הציבוריים לפרטיים. בשנה החולפת התחתנתי עם רונה ואנו משתדלים למצוא כמה שיותר זמן איכות משותף.

 4 מתמודדים לראשות העיר  למה לדעתך אתה הראוי ביותר?

קבעתי לי כלל בחיים שאותו אני מיישם גם במהלך הקמפיין הנוכחי. לא מדבר סרה באף מועמד וגם לא משווה. העשייה שלי מדברת בעד עצמה.  אני מציג לתושבים/ות קבלות מרשימות,  חזון  ותוכניות עבודה סדורות ומקצועיות  לצד כישורים אישיים, ידע מולטי-דיסציפלינרי והניסיון העצום שצברתי בחמש עשרה שנות כהונתי בחיים הציבוריים. מבקש מכל אחת ואחד מכם, קראו, למדו, הכירו ושאלו שאלות. כמו במהלך חמש השנים האחרונות אני זמין בכל אמצעי המדיה- נשב, נדבר, נכיר.  

מה תאחל לתושבי העיר לקראת השנה החדשה?

אני מאחל לתושבי/ות העיר כמו גם לכלל תושבי/ות מדינת ישראל ואחינו בתפוצות שנה טובה, שנה של בריאות, של התחלות והצלחות. שנה של הדברות, כבוד וקבלת האחר, שוויון וצמיחה של כלל החברה הישראלית.

שנה טובה ומתוקה לכל תושבי/ות העיר.

דילוג לתוכן