לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

כוכבת הרשת שירלי לוי חושפת בדמעות: "לא מתחילים איתי גברים"

שתפו את הכתבה

שירלי לוי
שירלי לוי. צילום: מסך רשתות חברתיות

הבדרנית וכוכבת הרשת הרחובותית שיתפה בפוסט – סרטון מצער ואף קורע לב כי לא מתחילים איתה גברים. לדבריה היא חושבת שזה בגלל שהיא "לא משדרת מיניות". כל הפרטים.

הבדרנית וכוכבת הרשת בת עירנו, שירלי לוי שיתפה בדמעות וידוי קורע לב בו חשפה כי לא מתחילים איתה גברים. לדבריה היא חושבת שזה בגלל שהיא "לא משדרת מיניות" כמו חברותיה שחושפות את עצמן בפלטפורמות החברתיות המגוונות.

כאמור, שירלי לוי העלתה את הסרטון בעקבות הודעה שקיבלה מאחד העוקבים. "יש מן האמת ממה שהוא כתב, אני לא נגישה לקהל הגברי אני לא משדרת מיניות סקסיות, בפרופיל שלי, לא מתחילים איתי גברים , לא מתחילים איתי. אני מסתכלת על חברות שלי שהן יותר סקסיות, נשיות, ומתלבשות יותר חשוף והדיירקט מפורק. אני מאמינה בכוחו של היקום ובורא עולם שהכל קורה נכון ולטובתי, אני בגדול לא אשתנה, אני אשאר מי שאני , זה הכוחות שלי להצחיק ולעשות כיף ולהנות מהחיים. אני מאמינה שאלוהים מפלס לדרכי גבר מספיק חזק".

החברים מהתעשייה מיד התייצבו לצידה על מנת לעודד אותה. הראל סקעת כתב: "אלוהים שולח הכל בזמן הנכון תסגרי את הסטופר ותמשיכי להנות", ליטל שוורץ הוסיפה וכתבה: "יש יותר סקסי מנשים מצחיקות תגידי לי?". איתי לוי כתב: "לא מכיר אותך אישית, תדעי שהומור כח וכשרון ועצמאות זה הרבה יותר חשוב מהרבה דברים".

דילוג לתוכן