לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

הצגה חגיגית של מחזמר ״פיטר פן״ בהיכל התרבות העירוני – בית העם

שתפו את הכתבה

בימת הנוער, הצגה חגיגית של מחזמר ״פיטר פן״ בהיכל התרבות העירוני- בית העם
היכל התרבות העירוני. צילום: באדיבות עיריית רחובות

האולם היה מלא בקהל, ילדי בימת הנוער העירונית הציגו את ההצגה החגיגית של מחזמר ״פיטר פן״. בסיום ההצגה בירך ראש העיר, רחמים מלול את הילדים אשר השתתפו במחזה ואמר: ״אתם נפלאים ואתן נפלאות! עבודה מצוינת שמצדיקה כל תקציב וכל השקעה שאנחנו מקדישים לטובת התרבות. הם עוד יגיעו רחוק בעתיד הקרוב.

תודה לכם על מחזמר נהדר, אתם מסמלים את האור של חנוכה, האור של התרבות והמקצוענות״. בנוסף, מלול, הודה לחניכי בימת הנוער ולכל צוות החברה העירונית רחובות בראשות המנכ״ל אייל פרנקל, וסיפר לקהל כי החניכים עבדו במשך חודשים רבים לקראת המחזמר בחנוכה.

מדובר במחזמר של ירון כפכפי, שכתב אותו ואת פזמוניו יחד עם נועה ברנר. הילד הנצחי, שסיפורו שובה הלב הפך לקלאסיקה, חזר השנה אל הבמה בהיכל התרבות המקומי בגרסה קצבית, מעודכנת ויש אשר יגידו מעננינת יותר אשר תישא בעזרת מעט אבק פיות את הילדים הצעירים ואת הילדים המבוגרים, אל אי של הרפתקאות, גיבורים, שודדי ים, אינדיאנים ובנות ים.

בעזרת קסם התיאטרון, בתפאורה קסומה, בתלבושות מרהיבות ובמוסיקה מקורית ומכשפת של ירון כפכפי, ילדי בימת הנוער לוקחים אותנו אל ארץ "לעולם לא". לאורך השנים כיכבו בהפקה כוכבים גדולים דוגמת הראל סקעת, עופר שכטר, לירון לב, חנוך רוזן ואחרים.

עוד נציין כי, חניכי בימת הנוער החלו כבר בחודשים האחרונים בחזרות מרובות ומאומצות על מנת להעביר את קהל הצופים חוויה בימתית ומוזיקלית בלתי נשכחת. מאחורי הקלעים פועל כל העת המערך ההפקתי של המחזמר, המורכב גם הוא מחניכים, וכולל איפור, תלבושות, תאורה, ותפאורה.

עוד הגיעו וצפו בהצגה: מנכ״ל החברה העירונית אייל פרנקל, ז׳ק זרביב במאי ההצגה ומ״מ מנכ״ל היכל התרבות אילן גרזי , נועה ברנר, שלמה טולדו מנהל מחלקת אירועים והפקות ועוד רבים.

דילוג לתוכן