לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

מדיום פינת רר: מי הקציצה השווה בעיר רחובות?

שתפו את הכתבה

סניף מקדונלס רחובות
סניף "מקדונלדס" בסמוך לרכבת ברחובות. צילום: יוליאן לוינסון

הפעם, יצאתי לבדוק שלושה מקומות משמעותיים בעיר אשר מספקים לנו מדי יום את קציצת ההמבורגר שאנחנו כל כך אוהבים. אז מה בתפריט? המבורגרונים קטנטנים איכותיים ושווים במיוחד ומנגד, המבורגרים ענקיים ועסיסיים. ובנוסף, המבורגר מעושן ושרוף קליל. מוסד בינלאומי אשר לכאורה, מספק את חווית "בית הקברות להמבורגרים". כל הפרטים.

התחנה הראשונה שלי, היא הרשת העולמית הענקית "מקדונלדס". נכנסתי אל הסניף הרחובותי אשר ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת. הסניף, נראה נקי ומצוחצח. אגב, גם מאנשים. נוכח העובדה כי מדובר בשעת ארוחת הצהריים 13:00 שעון רחובות, ציפיתי להמתין בתור. נו שווין, לפחות הרווחתי זמן המתנה יקר. החלטתי להזמין קציצה מעושנת עם צ'יפס ושתיה גדולה (ארוחה מוגדלת) בעלות מעט מוגזמת, של 66 ₪. לאחר המתנה קצרה, קיבלתי את מגש הארוחה. לא הופתעתי, קיבלתי המבורגר בגודל סביר, הקציצה הייתה פשוט שרופה, טעם מעושן, אך הבשר פשוט שרוף, לתחושתי, כמעט כמו לאכול פחם מתובלן. כחובב מושבע, ביקרתי ואכלתי בלא מעט המבורגריות. בהמבורגר השרוף והיבש, כמו זה של "מקדונלדס" טרם נתקלתי. כמובן, הכול עניין של טעם וריח. חובבי הבשר והקרניבורים מבנינו יסכימו איתי, כי בשר טוב, מוגש במידת עשייה של מדיום\מדיום רר. לסיכום: ציפיתי לאכול המבורגר. בפועל, קיבלתי במקסימום "פלאפל" שרוף, זה הדבר היחידי שעלה לי לראש בביס הראשון. אם תשאלו את דעתי האישית, מדובר "בבית קברות להמבורגרים". אציין כי, הצ'יפס חלומי וגם הקולה אשר יוצאת ממכונת השתייה התעשייתית הייתה בסדר. אגב, מק, לא הגיע הזמן לעבור לבקבוקים?

תמונה של קציצת מקדונלדס ברקע צ'יפס, מגש ורטבים
קציצה נגוסה מ"מקדונלדס". צילום: יוליאן לוינסון

מדד הציונים: 1 – 5

קציצה – ציון 2.5
לחמנייה – ציון 4
תוספות – ציון 4.4 (מלבד הצ'יפס המושלם)
לוקיישן – ציון 4.3 (מתבסס על מיקום גיאוגרפי וחזות פני הסניף)

תמונה מרשת בורגרים, משטח עם 8 המבורגרים, צ'יפס, בטטה, הום פרייז, טבעות בצל ו-3 רטבים, מסביב מגבונים ועוד צ'יפס
באדיבות "רשת בורגרים". צילום: יח"צ דניאלה ריינבנבך

התחנה השנייה, היא רשת "בורגרים" האהובה. כמובן, הסניף הרחובותי. הרשת, הוקמה בשנת 2008 ומאז עושה חיל בכול הקשור לקציצה האמריקאית. לא פלא שהרשת נרכשה ע"י "BBB" בסוף שנת 2014. "בורגרים", מציעה מגוון אפשרויות איכותיות וטעמים מיוחדים ושווים להמבורגר שלנו. מדובר במיני המבורגרים (כל אחד 80 ג') אישיים. ההמבורגרים האיכותיים מגיעים במארזים קולינריים מגניבים של 2 יח' או 3 יח'. כמובן, ישנם גם מארזים גדולים יותר של 8 יח' ו 16 יח' המתאימים לאירוח וגם לאירועים שונים. מעט על המוצר, כי אין צורך להרחיב. מדובר בקציצות קטנות, טעימות נורא ועשויות היטב (בדיוק ברמה הנכונה) את התוספות ניתן כמובן לשנות לפי הטעם האישי המתבקש. עוד אציין ואפרגן לשירות המשלוחים המהיר והיעיל של הרשת.

8 המבורגרים מרשת בורגרים מונחים על מגש ולידם 4 רטבים
באדיבות "רשת בורגרים". צילום: יח"צ דניאלה ריינבנבך

מדד הציונים: 1 – 5

קציצה – ציון 4
לחמנייה – ציון 4
תוספות – ציון 4.7
לוקיישן – ציון 4.5 (מתבסס על מיקום גיאוגרפי וחזות פני הסניף)

כניסה למסעדת הבורג סניף רחובות
באדיבות יח"צ "המבורג".

התחנה שלישית והאחרונה, "המבורג" רחובות. מדובר במקום איכותי ביותר אשר מקפיד על כל הפרטים הקטנים. אציין כי בשר הבקר האיכותי נעשה במקום מידי יום. את הקציצה ניתן להזמין במידות עשייה שונות (ללא חשש כי הן ישרפו, באחריות) במקום תמצאו מגוון רחב של מנות פתיחה מפתיעות וטעימות. כמובן, גם קינוחים שווים. המקום מפעיל גם בר משקאות אלכוהוליים. כאן המקום להמליץ על הקוקטליים המרעננים שהמקום מציע.

שלושה המבורגרים ויד תופסת את ההמבורג האמצעי, ליד מונח צ'יפס ובטטה
באדיבות יח"צ "המבורג".

מדד הציונים: 1 – 5

קציצה – ציון 4
לחמנייה – ציון 4
תוספות – ציון 4.7
לוקיישן – ציון 4.8 (מתבסס על מיקום גיאוגרפי וחזות פני הסניף)

כתובת:

מקדונלדס: אופנהיימר, פנית הרצל, רחובות | בורגרים: מוטי קינד 10, רחובות | המבורג: פארק המדע, המדע 1, רחובות

פעילות:

מקדונלדס: 11:00-22:30 | בורגרים: 11:00-23:00 | המבורג: 12:00-00:30
דילוג לתוכן