לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

מכון ויצמן מאחוריכם. מהיום, ניתן להתעמל ולצעוד בשטח הפקולטה

שתפו את הכתבה

הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה ע"ש רוברט ה. סמית
הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה ע"ש רוברט ה. סמית. צילום: יוליאן לוינסון

הפקולטה לחקלאות מצטרפת אל מכון ויצמן. פותחת את שערייה לתושבי העיר על מנת שיוכלו להתעמל, לצעוד ולרוץ בשטח פסטורלי ונעים במיוחד, ובכך מעודדת אורך חיים בריא יותר. כל הפרטים על היוזמה.

הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה ע"ש רוברט ה. סמית הממוקם. בצפון רחובות, בסמוך לשער הראשי של מכון ויצמן, רק ממול.

שטח הפקולטה לחקלאות מתפרס על פני שטח עצום המוקף בצמחייה ובטבע ירוק. בעקבות יוזמה של יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר אשר חבר לדיקן המשנה של הפקולטה גב' זהר מרקוביץ' (בפוסט מיוחד אשר פרסם בפייסבוק האישי.

מבצעי רשת ויקטורי

מרקוביץ' דאג לשרבב ולהוסיף כי אין שום קרבה משפחתית) – הפקולטה לחקלאות פותחת את שעריה לתושבות ותושבי העיר ותאפשר להם לצעוד בשבילים של הקמפוס כחלק מעידוד הליכה ברגל, פעילות ספורטיבית יומיומית וקיום אורח חיים בריא.

על מנת לקבל את כרטיס הצועד ברחבי הפקולטה, יש לבצע הרשמה חד-פעמית למערכת והסכמה ל"תנאי השימוש" בצירוף צילום ת"ז, אישור תושבות ותמונת פספורט/פנים (רק תמונת הפנים נשמרת במערכת). לשם כך יש להירשם בקישור הבא.
לאחר האישור, בכל הגעה לקמפוס התושבים ייכנסו לקישור או יסרקו את הברקוד ויגיעו למסך האישור ובו יוצגו הפרטים האישיים, תאריך ושעה. את הקישור יציגו לשומרים בכניסה למקום. מוכנים לאימון? היכון, צא.

דילוג לתוכן