לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

מפלגת ״תקווה חדשה״ הודיעה על תמיכתה במועמד לראשות העיר רחובות, מתן דיל

שתפו את הכתבה

מתן דיל עומד בראש הרשימה העל מפלגתית והעצמאית ״רחובותי״. מספר 2 ברשימתו תהיה חברת מועצת העיר עו"ד קארין ברגינסקי, נציגת מפלגת ״תקווה חדשה״.

בצעד מפתיע ויוצא דופן, הודיעה בשבוע שעבר מפלגת "הליכוד" לבוחריה כי הם תומכים במתן דיל כמועמד מוביל לראשות העיר. אליהם הצטרפה אמש מפלגת "תקווה חדשה", שרואה גם היא בדיל את המועמד הראוי להוביל את העיר ומעודדת את בוחריה לתמוך בו.

מתן דיל: ״אני מודה למפלגת "תקווה חדשה" שהביעה בי את תמיכתה והצטרפה למפלגת "הליכוד" שעשתה זאת לאחרונה, ואליהן תצטרפנה בתקופה הקרובה מפלגות נוספות שימליצו עלי לבוחריהן. אני רואה בכך הבעת אמון גדולה ויוצאת דופן בימינו. רשימת "רחובותי" שאני עומד בראשה, היא רשימה עצמאית, על מפלגתית, במימון אישי וללא תקציבי מפלגה כזו או אחרת, כך שההתחייבות היחידה שלי היא רק לתושבות ותושבי העיר ורק לכם אני חייב דין וחשבון.
תמיכה חיצונית של מפלגות שונות, מעידה יותר מהכל על יכולת ליצור אחדות אמיתית ושיתופי פעולה נרחבים, שייטיבו עם העיר שלנו. הקשר האישי והישיר עם תנועות מכל הקשת הפוליטית, איתן אני עובד כבר שנים ארוכות, יוביל להשקעות גדולות שאני שואף להביא לעיר בשנים הבאות ולתמיכה נרחבת בתוכניות העבודה שלי, שישפיעו וישפרו את איכות החיים של כל תושבי רחובות״.

מתן דיל על הצטרפותה של קארין לרשימת "רחובותי": ״קארין הייתה שותפה לרשימת ״רחובותי״ מאז הקמתה ואני שמח על כך שגם בקדנציה הקרובה היא מצטרפת אלינו, וכפי שהבטחתי אני מציב אשה במקום השני ברשימה שלי, שתהייה שוויונית ומגוונת. קארין ואני מכירים שנים רבות, היא אשת מקצוע, חברה לדרך, שעשתה רבות למען העיר ותושביה וביחד נמשיך באותה הדרך״.

קארין ברגינסקי, מספר 2 ברשימת "רחובותי" בראשות מתן דיל: "אני מודה למתן על השותפות ארוכת השנים ואני מודה למפלגת "תקווה חדשה" בראשות ח"כ גדעון סער על התמיכה בי וברשימה העצמאית בה אני חברה, ועל הבעת האמון במתן דיל כמועמד הראוי לראשות העיר.
בנוסף, כאישה ליברלית שנולדה בברה"מ לשעבר, חשוב לי לייצג את הערכים שגדלתי עליהם ואת אוכלוסיית העיר המגוונת והגדולה שתומכת בי לאורך השנים. אני יודעת שמתן הוא האיש הנכון בזמן הנכון כדי לקחת את רחובות קדימה, ולהביא לשינוי אמיתי בעיר, שינוי שיביא איתו יעילות, שקיפות, תכנון מראש ועוד דברים רבים שחסרים בה היום. גאה לקחת חלק ברשימה של מתן ובדרך בה הוא יוביל את העיר האהובה שלנו".

דילוג לתוכן