לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

מצטיין הנוכחות במועצת העיר: חבר המועצה אביב איטח שלא החסיר אף ישיבה

שתפו את הכתבה

איטח: "מדד הנוכחות זה הדבר הראשון שמכבד את התושבים ששלחו אותי לייצג אותם, כשאני מקבל זימון לישיבה אני מזיז הכל הצידה, אני רואה אותם מולי בעיניים"

השבוע התקיימה ישיבת מועצת העיר האחרונה לקדנציה הנוכחית ובסיכום נתוני הנוכחות של חברי המועצה עולה כי חבר המועצה המצטיין שלא החסיר אף ישיבה במהלך 5 השנים האחרונות הוא אביב איטח, אשר השתתף בכל 60 ישיבות המועצה שהתקיימו במהלך הקדנציה.

כזכור, חברי מועצת העיר משרתים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר , אולם תפקידם הוא קריטי לפעילות העירונית והם אלה שמביאים את הקול של הציבור בעיר לשולחן קבלת ההחלטות ומי שאמונים על אישור התקציב העירוני, על הבקרה של השירותים לתושב והתקדמות פעילות העירייה ועל כל ההחלטות המשמועתיות שמשפיעות על עתיד העיר.  

בעבור איטח, אשר מוביל בימים אלה את רשימת 'מחל' הליכוד המתמודדת למועצת העיר בבחירות הקרובות, זוהי הפעם השנייה בה הוא נזכר כמצטיין נוכחות. היות וגם בקדנציה הקודמת, היה זה שהוביל את רשימת המשתתפים בישיבות המועצה.

בעקבות הדברים אמר אביב איטח, יו"ר רשימת 'מחל' הליכוד ברחובות: ""מדד הנוכחות בישיבות המועצה היא החובה הראשונה לכל חבר מועצה שנשלח ע"י תושבי העיר לייצג אותו בהצבעות ולהשמיע את קולו, מבחינתי זה המינימום, קודם כל לכבד את התושבים ולהיות מעורב בקבלת ההחלטות שנוגעות לאורך חייהם, להניע מהלכים ולהעלות סוגיות על סדר היום בעיר ואת זעקת התושבים בנושאים השונים. כחבר מועצה. כמי שמחובר לעיר ולתושבים, וכאחד שפועל כבר עשור כדי לראות את העיר שגדלנו בה הופכת למקום טוב יותר לחיות בו, השליחות הציבורית שלי מגיעה מהלב ובחרדת קודש ולכן חשוב לי להתמיד בנחישות ועקביות ועל כן גם בבחירות הקרובות אני מתמודד למועצת העיר לצד הנבחרת המצוינת והמגוונת ברשימת הליכוד-מחל , כדי שנוביל יחד את העיר למחוזות חדשים".

דילוג לתוכן