לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

משרד החינוך ושר החינוך הודיעו: קרית החינוך דה שליט זכתה בפרס חינוך ארצי!!

שתפו את הכתבה

ההכרזה הגיעה עם ההכרזה על הרשויות הזוכות בפרס החינוך הארצי, מוסדות החינוך המצטיינים ומנהלות ומנהלים פורצי דרך בקרית החינוך כ2500 תלמידות ותלמידים והיא חרתה על דגלה את המדיניות לראות כל תלמידה ותלמיד, יחד עם פיתוח המצוינות בכל תחום אפשרי בהתאם להעדפות התלמידים

קרית החינוך דה שליט מובילה את רשימת 12 מוסדות החינוך המצטיינים לשנת תשפ"ג, וההכרזה על הפרס הארצי מגיעה מספר חודשים לאחר הזכיה בפרס החינוך המחוזי.
קרית החינוך ע״ש עמוס דה שליט הוקמה בשנת 1939
ומנוהלת על ידי אבי קיש מזה 11 שנים.
קריית החינוך ע״ש עמוס דה שליט חוגגת בימים אלה 80 מחזורים והייתה ביהס התיכון הראשון במושבה רחובות . קריית חינוך כוללת שתי חטיבות ביניים בניהולן של אביבה חדד וקרן יעקב וחטע בניהול רונית בן זאב . למרות גודלו, המדיניות בביהס היא לראות כל אחת ואחד מהתלמידים, לשלב את כולם בחברת התלמידים . להיות ראשון בין שווים.
בבית הספר תוכניות לימוד חדשניות כמו זכרון מתחדש להנצחת זכרון השואה, צועדים ביחד עם קשישי רחובות של מגמת חינוך גופני, רדיו קהילתי קול השפלה , כיתת ותיקים ועוד .
בנבחרות ישראל למדעים ולמתמטיקה תלמידי דה שליט ילדי רחובות מהוים שליש מהנבחרות!
קרית החינוך ייחודית בכך שהיא משמרת את המורשת יחד עם עיסוק מתמיד בחדשנות והובלה בתחומי הסייבר והמחשבים.
פיתוח המצויינות בכל התחומים חשובה מאוד לביהס- מספורט ומדעים ועד דיפלומטיה, ות, מנהיגות חברתית וחינוך מיוחד עם 11 כיתות לחינוך מיוחד.
תלמידות ותלמידי בית הספר זוכים בפרסים ובהישגים רבים הן במסגרת אישית והן במסגרת בית ספרית כגון אוליפיאדת הפיזיקה, אולימפיאדת המתמטיקה וגם בתחומי הספורט.

אפרת צוקרמן, ראש מינהל חינוך בעיריית רחובות: ״אני מברכת את מנהל ביה"ס אבי קיש והצוות החינוכי בקריית החינוך דה שליט לרגל זכייתם בפרס חינוך ארצי. זהו פרס יוקרתי המעיד על התהליכים החברתיים, הרגשיים והפדגוגיים פורצי הדרך המתרחשים בבית הספר״

מנהל קרית החינוך, אבי קיש: ״יש לנו חזון שמתחיל בכך שאנחנו רוצים לגדל בוגרים עם שורשים נטועים עמוק באדמת ישראל ורחובות וכנפיים כדי לעוף וליישם את החלומות של העתיד . עיריית רחובות ומנהל החינוך , משרד החינוך מחוז מרכז, הנהגת ההורים ביחד עם צוות ביהס פועלים כל הזמן להעמיק את החינוך הערכי
להביא עוד ועוד חדשנות ולרענן את חווית הלמידה של התלמידים.
תודה לקברניטי החינוך בעיר רחובות , לאפרת צוקרמן האחת והיחידה . תודה למנהלת מחוז מרכז ורדה אופיר ולמפקחת העיר ריבי גבע . אנחנו גאים על הזכות לייצג את רחובות ולהוביל את מערכת החינוך״

טקס הענקת פרס החינוך הארצי לשנת תשפ"ג, במסגרתו יעניק שר החינוך, מר יואב קיש, את הפרסים ותעודות הוקרה לרשויות, למועצות, למנהלות למנהלים, לבתי הספר ולגני הילדים הזוכים, ייערך ביום שלישי ה-13 ביוני 2023.

אבי קיש מנהל קרית החינוך ומנהלות החטיבות בכניסה לקרית החינוך

דילוג לתוכן