לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

עיריית רחובות מחבקת את גדוד ארז

שתפו את הכתבה

עיריית רחובות בשיתוף עם וועד העובדים העניקו אתמול משלוח של מאות סופגניות עבור הלוחמים אשר נשלחו היישר מרחובות
הענקת משלוח של מאות סופגניות עבור הלוחמים. צילום: רשתות חברתיות

לפני כארבע שנים, ראש העיר, רחמים מלול רתם יוזמה מבורכת שעיקריה הם "אימוץ" לוחמי גדוד ארז (גדוד המעברים) אי לכך, עיריית רחובות בשיתוף עם וועד העובדים העניקו אתמול משלוח של מאות סופגניות עבור הלוחמים אשר נשלחו היישר מרחובות. כל הפרטים.

מעשה הוקרה אצילי מבית היוצר של רחמים מלול. אז כאמור, הסופגניות המדוברות הוגשו ללוחמים היקרים במהלך מסיבת חנוכה שנערכה אמש. קצת על הגדוד החשוב, מדובר בגדוד שבו משרתים כ- 600 לוחמים ולוחמות, הגדוד, אחראי בין היתר על הביטחון ב 15 מעברים שבעוטף ירושלים, ומשתייך לחיל המשטרה הצבאית. לוחמי הגדוד מבצעים עבודה חשובה במוקדי החיכוך במחסומים. אותם לוחמים, מבצעים בדיקות ביטחניות שונות, ומגלים ערנות על מנת למנוע כניסת גורמים עוינים לשטח המדינה.

נציין כי, יו״ר וועד העובדים רמי מדהלה סייע לגדוד בתרומה של מופע למסיבת חנוכה של הזמר תמיר לדני. מדהלה, מסר כי ״מייד כשביקשו ממני לסייע, נרתמתי בכיף ואהבה. שנזכה לעשות תמיד למען החיילים היקרים שלנו״.

רחמים מלול, הוסיף ואמר כי: ״שמחנו לחבק את הלוחמות והלוחמים של גדוד ארז ולברך אותם בברכה של חג שמח ומאיר . הם שומרים עלינו ומסכנים את חייהם, המעט שנוכל לעשות הוא לחבק אותם מפה ולהראות להם שיש מי שחושבים עליהם ומעריכים את העבודה החשובה שהם מבצעים״.

דילוג לתוכן