לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

עיריית רחובות קיימה את טקס ההוקרה ל-12 יקירי העיר רחובות

שתפו את הכתבה

רחובות מצדיעה ליקירות ויקירי העיר: עיריית רחובות קיימה הערב, רביעי (24.5) את טקס ההוקרה ל-12 יקירי העיר: חזי אביבי, צבי אבן בר, אסתר אברהם, חנה אלקיים, ד"ר דני בר מעוז, חיליק כרמלי, חנן עדני, אבנר פרליס, כרמליה ראומה קמחי, כרמית רפפורט, ד"ר משה רישפון וחיים שרעבי

הטקס התקיים בהיכל התרבות העירוני אליו הוזמנו בני משפחות, קרובים וחברים של יקירי העיר ובו הוצגו סרטונים מיוחדים המציגים את פועלם של הנבחרים והוענקו להם תעודות הוקרה

לפני כשנה החלה עיריית רחובות את הליך הבחירה ליקירי העיר רחובות והזמינה את התושבות והתושבים לבחור את האנשים שתרמו תרומה יוצאת דופן לקידום העיר בתחומי החינוך, מדע, מחקר, רפואה, כלכלה, תרבות, ספורט, ספרות, אמנות, מורשת ישראל, חברה ועוד.

למעלה מ-50 מועמדים הוגשו לוועדה הציבורית שהכריעה כי 12 מתוכם השפיעו באופן משמעותי על עיצובה של העיר רחובות בתחומים שונים, ולכן הם נבחרו לקבל את התואר- יקירי העיר רחובות.

הערב, יום רביעי (24.5) התקיים טקס ההוקרה ליקירי העיר בהיכל התרבות, שהיה מלא בבני משפחותיהם וקרוביהם של 12 יקירי העיר הנבחרים: חזי אביבי, צבי אבן בר, אסתר אברהם, חנה אלקיים, ד"ר דני בר מעוז, חיליק כרמלי, חנן עדני, אבנר פרליס, כרמליה ראומה קמחי, כרמית רפפורט, ד"ר משה רישפון וחיים שרעבי.

ברחבת בית העם הוצבו מיצגים ייחודים המציגים את תמונותיהם והשקפות עולמם של כל אחת ואחד מהיקירים. יקירי העיר שהגיעו לאירוע התרגשו לראות את המיצגים והצטלמו עם בני משפחותיהם וקרוביהם.

הטקס נפתח בהופעה מוסיקלית מיוחדת של חניכי בימת הנוער, ומיד לאחר מכן הוצגו 12 סרטונים, המציגים את סיפורו האישי ומפעל חייו של כל אחד ואחת מיקירי/ות העיר. עם תום הצגת הסרטון הייחודי, יקירי העיר הנרגשים נקראו לעלות לבמה כדי לקבל תעודה הוקרה, שי וזר פרחים.

ראש העיר לשעבר שוקי פורר שכיהן כחבר בועדת הציבורית לבחירת יקירי העיר נשא דברים, וד"ר דני בר מעוז, אחד מהיקרים הנבחרים חתם את האירוע בדברי ברכה לכל הנבחרים, שחייהם שזורים בהיסטוריה של העיר רחובות.

את הטקס הנחה, הפיק וכתב מנהל מחלקת אומנויות הבמה והפקות בחברה העירונית, שלמה טולדו, וביים ז'ק זרביב. מוישל'ה יוסף היה אמון על הניהול המוזיקלי וליאת כץ-פרחן על הכוריאוגרפיה.

בשבועות האחרונים, עיריית רחובות העלתה על נס את פועלם של יקירות ויקירי העיר הנבחרים והציגה את העשייה שלהם ברשתות החברתיות, שם הם זכו להוקרה רבה מצד תושבות ותושבי העיר רחובות.

דילוג לתוכן