לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

רחובות מתחדשת: עיריית רחובות החלה את העבודות לחידוש הגינה ברח' נווה אלון

שתפו את הכתבה

תושבות ותושבי מרכז העיר שימו לב: גינה חדשה בדרך אליכם
עיריית רחובות, באמצעות אגף גנים ונוף, מחדשת בימים אלה את הגינה הציבורית ברח' נווה אלון * במסגרת העבודות יותקנו מתקני משחק חדשים לפעוטות ובוגרים וגם מתקני כושר לרווחת התושבות והתושבים
העבודות ייערכו כחודשיים ובסופן תיפתח הגינה המחודשת לקהל הרחב

אגף גנים ונוף בעיריית רחובות מקים ומחדש עשרות גינות ברחבי העיר מדי שנה. בימים אלה החלו העבודות לחידוש הגינה הוותיקה ברח' נווה אלון המשתרעת על שטח של כ-4 דונם במרכז העיר.

העבודות כוללות הקמת מתחם משחק חדש ומשולב לפעוטות וגם מתחם משחק חדש לילדים בוגרים. כדי להבטיח את בטיחות המשתמשים בגינה, אגף גנים ונוף יתקין את המתקנים על גבי משטח הולם נפילה מסוג "סמרטפליי". על מנת שתושבי העיר יוכלו ליהנות מהגינה גם בימי הקיץ החמים, בזמן העבודות יותקנו בגינה הצללות מפני השמש.

במסגרת תכנון חידוש הגינה, יותקנו בה מתקני כושר חדישים בהם יוכלו התושבים להשתמש כדי להתאמן ולשמור על הכושר באוויר הפתוח וללא עלות.

בימים האחרונים אגף גנים ונוף גידר את אזור הגינה כדי לסמן את שטח העבודות ולשמור על בטיחותם של הולכי הרגל באזור. העבודות צפויות להימשך במשך כחודשיים ולאחר מכן הגינה תיפתח לקהל הרחב.

העבודות לחידוש הגינה ברח' נווה אלון מצטרפות לשורת עבודות נוספות שמובילה עיריית רחובות בתחום הגינון והנוף בעיר בשכונות השונות בעיר, כאשר רק בשנה האחרונה חודשו הגינות הציבוריות בשכונות אחוזת הנשיא, אבן גבירול, נווה עמית, קריית משה, מרמורק, רח' אברמסון, רח' בר אילן וצפויות להתחדש גינות נוספות בכל רחבי העיר עד לתום השנה הקרובה.

דילוג לתוכן