לוגו RHTC - ערוץ רחובותי מקומי

צפו: שידרוג פארק המייסדים נמשך, מזרקות מים חדישות ועוד. כל הפרטים.

שתפו את הכתבה

שיפוץ ושיפור פארק המייסדים נמשך: עיריית רחובות החלה את העבודות על מתחם מזרקות מים חדשני במרכז הפארק
במתחם עצמו, יוקמו עשרות מתזי תאורה צבעונית מתחלפת.
כפי שניתן לראות בתמונות ובסרטון, המתחם צפוי להיפתח בקיץ 2023

פארק המייסדים רחובות
צילום: יוליאן לוינסון

פארק המייסדים עבר בחודשים האחרונים מתיחת פנים עצומה, אותה מתיחה כללה בין היתר, הוספת מתחם ספורט נינג׳ה גדול ואת המונומנט ״רחובות״ . מאז הוא הפך לאחד הגנים היפים והאהובים ביותר בעיר. בימים אלו עיריית רחובות החלה את העבודות להקמת מתחם מים חדש ומרענן במרכז הגן.

במתחם יהיו מזרקות מים צבעוניות עם תאורה מתחלפת. עוד ניתן לראות כי, העירייה, גידרה כחוק את האזור העובר שידרוג באמצעות גדר, במטרה לשמור על המבקרים בגן. למעט אזור זה, גן המייסדים נשאר פתוח לקהל הרחב וניתן להמשיך ולהגיע ולבלות במתקנים השונים.

פארק המייסדים רחובות
צילום: יוליאן לוינסון
פארק המייסדים רחובות
צילום: יוליאן לוינסון

ראש העיר רחמים מלול: "פארק המייסדים במרכז העיר הוא מוקד משיכה למשפחות, ילדים וצעירים. מזרקות המים הן תוספת מתבקשת שתשמח ילדים וילדות רבים בעיר ותשמש אותם היטב בימים החמים. אני בטוח שעם תום העבודות יתווספו תושבים רבים לאלה הנמנים על מבקריו הקבועים של הפארק המיוחד שלנו וממה שיש לו להציע".

עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר: "כמו תושבי העיר גם אני מחכה למתחם החדש והמרענן. בקיץ הקרוב ילדי העיר ייהנו ממתחם חדש, גדול ומרווח שללא ספק יהווה מוקד משיכה משמעותי לתושבים מכל רחבי העיר. אני מודה לכולם על הסבלנות ומבטיח שיש למה לחכות".

דילוג לתוכן